جام نیوز - اخبار رسانه های برون مرزی

جام تیوب
جام فتو
خبرخوان جام نیوز
پرونده های موضوعی
هواداران فوتبال
نتایج زنده فوتبال
قیمت آنلاین
الخميس ٢٥ صفر ١٤٣٦
پنج شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳
Thursday, 18 December 2014
 
کد خبر: 150937
نظرات: 131
تاریخ مخابره : ۲۹/۱۱/۱۳۹۱ - ۱۱:۰۸
واکنش تینا«امید خلیلی» به خبر ازدواج با تیام بصیر
امید خلیلی«تینا» که چندی پیش با تهیه کننده برنامه بفرمایید شام ازدواج کرده است پس از اعتراض شدید مخاطبان این شبکه به این امر مذموم و ناپسند به ناچار در شبکه دست به تکذیب خبر مذکور زد.
به این مطلب امتیاز دهید
158 92 بازدید

جام فرهنگی:

امید خلیلی«تینا» که چندی پیش با تهیه کننده برنامه بفرمایید شام ازدواج کرده است پس از اعتراض شدید مخاطبان این شبکه به این امر مذموم و ناپسند به ناچار در شبکه دست به تکذیب خبر مذکور زد.

پس از افشاگری رها اعتمادی مجری شبکه من وتو در خصوص همجنسگرایی عوامل این شبکه چندی پیش امید خلیلی تجریشی در وبلاگ و فیس بوک شخصی خود خبری را مبنی بر ازدواج خود با تیام بصیر منتشر کرد و در ادامه نیز رها اعتمادی در فیس بوک خود ازدواج این دو همجنس گرا را به همکارانش تبریک گفت.

پس از انتشار این خبر از سوی زوج همجنسگرای شبکه من و تو موج کثیری از اعتراضات به این عمل قبیح و تبلیغ آن به سمت شبکه من و تو روانه شد .

عوامل شبکه پس از دو یا سه هفته  از انتشار این خبر که در ابتدا فکر می کردند بینندگان شبکه با آن خیلی عادی برخورد می کنند، شاهد اعتراض جدی مخاطبان به این عمل ناپسند شدند که پس از سه هفته به ناچار با آوردن یکی از این دو زوج همجنسگرا به جلوی دوربین شبکه دست به تکذیب خبری که خودشان منتشر کردند زدند.

از آنجایی که این عمل قبیح بین امید خلیلی و تیام بصیر صورت گرفته و در انجمن همجنسگرایان لندن نیز به ثبت رسیده است و این کار از سوی عوامل شبکه قابل انکار نبوده، خبر از سوی امید خلیلی به صورتی کاملا مبهم تکذیب می شود و امید خلیلی در این باره می گوید:«هر شایعاتی علیه من و رها و تیام وجود دارد خنده دار است و من قصد صحبت در خصوص آن را ندارم، فقط به دلیل در خواست شما مردم در خصوص اطلاع رسانی در باره این موضوع جلوی دوربین آمده ام و اعلام می کنم تمام شایعات در خصوص من و تیام و رها دروغ است»

صحبت های پر از ابهام این مجری همجنسگرا بر واقعه قبیح ازدواجش با تیام بصیر صحه می گذارد چرا که در این تکذیبیه می گوید "هر شایعه ای که به من نسبت داده شده است" در حالی که موضوع ازدواج او با تیام توسط خود امید خلیلی مطرح شده است و جز شایعاتی که وی از آن دم می زند محسوب نمی شود و به دلیل اینکه این ازدواج به صورت رسمی ثبت شده است، مجبور است به گونه ای پر ابهام این خبر را تکذیب کند.

چرا که در صورت عدم تکذیب آن دچار ریزش جدی مخاطب می شود، پس وی باید جلوی دوربین حاضر شده و جملاتی پر از ابهام بگوید تا برخی از بینندگان که هیچ اطلاعی از این موضوع ندارند گمراه شوند اما برای آن دسته از بینندگان که ازاین خبر مطلع شده اند صحبت های امید خلیلی، خبر ازدواج را بیش از پیش تایید می کند.

.

ا

131 نظر
خبرهای داغ
نمایش نظرات

چقد علاف داریمو نمی دونستیم :))))

پاسخ

4

1

تانباشدچیزکی مردم نگویندچیزها!!

پاسخ

24

8

شایعه پراکنی نکنید کاروزندگی ندارید

پاسخ

19

12

خواهش میکنم شایعه پراکنی نکنید

پاسخ

15

11

خداببخشدتون که الکی تهمت میزنید

پاسخ

18

8

خاک تو سر همشون ی مشت آشغالن شبکه منو تو

پاسخ

25

24

همه ساکت.دکتر هو صحبت میکنه.یه عده دوست عزیز با آیپی های اونور اومدن تو این صفحه نظر گذاشتنو از امید خلیلی خلالی همجنس باز طرفداری میکنن
طبق تحقیقات ارتش سایبری دکتر هو -همه ی این نظر ها از سوی سوژه های فوق یعنی آقا امید یا همون تینا خانم و یا افراد مربوط به این گروهک ضد اسلامی و ضد اعتقادی بوده است.
در ضمن انهایی که میگویند تهمت است ارتش سایبری دکتر هو میتواند مدارک و منابع کاملا معتبر و مشهود با استناد بر یک سری ابهامات در ساختار این شبکه که یکی از واضح تریناش بسته شدن صفحه فیسبوک پریسا سحرخیز بوده و یک ابرو ریزی سایبری و ....یک عالمه جوک های واقعی از شبکه ی منو شیطان.....
میگی نه ...بگو آره......مرگ بر بهاییت مرگ بر X -پهلوی (فورمول بین المللی پهلویاس.اخه از بس مثه گوسفند زادو ولد داشتن در عرضه نیم قرن مثه یه ویروس سرطانی میمونن)حرامزاده مرگ بر شبکه ضد اعتقادی و مسخره منوتو ....آزاد -دکتر هو رفت..

پاسخ

14

24

من هنوزم عاشق امیدم..........................شدیدا

پاسخ

10

30

2

0

قطعا کسی که با شایعه همجنسگرا بودن به شخصیت دیگران صدمه میزنه نه مسلمونه، نه مومن و نه آزاده، بلکه تهمت زدن به دیگران صرفا نشانه عقده ای بودن و مخصوصا نشانه احساس ضعف در مقابل قربانی شایعه است.
من از امید خلیلی اصلا خوشم نمیاد اما از این به بعد هر خبری که در مورد این آدم از طرف رسانه های داخلی منتشر بشه را به هیچ عنوان نمی پذیرم مگر اینکه خودم به این نتیجه برسم که خبر درسته .
و دلیل این عدم اعتماد، رفتار خود این رسانه های داخلی و عدم رعایت تقوی الهی از سوی آنهاست چرا که قطعا تهمت زدن و شایعه سازی و بازی با آبروی هر انسانی حتی کافر، در دین مبین اسلام جایی نداره.
اگر حقیقت منفی ای در زندگی امید وجود دارد شاید بشه اونو علنی کرد
هر چند که اینکار در مورد رانت خواران بزرگ در داخل کشور متاسفانه انجام نمیشه یعنی اسامی رانت خواران همیشه به صورت مخفف بیان میشود!! )
سوال: حفظ آبروی شاه دزدها واجب ولی ریختن آبروی دیگران ( آنهم با تهمت و شایعه ) مباح است؟

پاسخ

19

9

زندگی شخصی مردم به من و شما چه؟

پاسخ

45

13

شایعه دراین حد.....

پاسخ

14

6

بابا انگار از قوم لوط هنوز کسایی باقی موندن.

پاسخ

27

16

18

8

اگه راست باشه خیلی پستن

پاسخ

23

12

کمتر دروغ بگو بگو خب

پاسخ

27

7

فرضا این خبر درست باشه [...] (به شما چع ربطی داره) / [...]

پاسخ

28

26

میشه انقدر چرت و پرت نگییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ

24

16

1

1

ههناخ

پاسخ

1

12

حیف وقت که ادم برای این حروم زاده ها بذاره!

پاسخ

62

14

امید خودت رو ناراحت نکن گور باباشون ..

پاسخ

17

24

برید جمعش کنید فکر کردید این چرت و پرتا رو باور میکنیم

پاسخ

20

19

برین خجالت بکشید خون مردموتوشیشه کردین حالا حرف واسشون درمیارین اه

پاسخ

27

26

6

2

اون خیلی خوبه

باور نمیکنم امید اینجوری باشه قضاوت نکنین

پاسخ

18

17

5

8

عاشقتونم
جناب خلیلی و بصیر.......

پاسخ

20

23

بهتره بگیم برای شما و امثال شما چیزی مهمتر از پارازیت ماهواره و گرونی و مزاحمت گشت ارشاد نیس اصلا نمیفهمید ارزش انسانی چیه نمی فهمید حریم شخصی یعنی چی اون همجنس بازی که کارشو علنی نکرده هزار بار شرف داره به اونی که با وقاحت تمام وبا خوشحالی این خبر درد گرفتشو واسه مردم مطرح میکنه فک کردی چی ؟ چرا باید این کارو بکنه خبر مرگش هر غلطی می خواس بکنه پنهانی می کرد همین علنی کردنش مسئله ساز شده .بابا به پیر به پیغمبر این حرفا پرستیژ نمیآره< هر کی کارش به خودش ربط داره ینی چی؟مگه دور از جون حیوونیم که هر کی هر کاری کرد...> لعنت خدا بهشون حروم زاده ها

پاسخ

16

21

23

19

حرف دراوردن مثل ازدواج هومن باگوگوش

پاسخ

29

18

بازار شایعات داغه.خدایی ادم نمیدونه کی راست میگه.

پاسخ

21

5

1

2

این بچه مزلف از همون اولشم معلوم بود اوموسکسویلی چیزیه !

پاسخ

11

42

0

3

دروغی از این گنده تر پیدا نکردید

پاسخ

39

16

نمیدونم چی بگم فقط یکی به زحمت این فک منو ببنده

پاسخ

85

5

شما عوامل جام نیوز چقدر حروم لقمه اید

پاسخ

72

29

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361103760442mic.flv

پاسخ

16

16

اگه دروغ بود چی...اون دنیا باید پاسخگو باشید

پاسخ

51

13

http://stream.jamnews.ir/jammediacomment/streams/jamnews/1361089512249mic.flv

پاسخ

15

28

بچه ک ... دروغ گو

پاسخ

27

20

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
کلیه حقوق مادی و معنوی متعلق به JAM NEWSمی باشد .
مشکل اصلی، طرح رهبر عالی ایران است فرار داعش از نزدیکی مرز ایران تشکر نخست وزیر استرالیا از گروگان‌گیر سیدنی! مردم جهان نگران می شوند/ بازگشت بوش ها به قدرت اقدام سخیف رسانه های فارسی زبان