جام نیوز - اخبار رسانه های برون مرزی

جام تیوب
جام فتو
خبرخوان جام نیوز
پرونده های موضوعی
هواداران فوتبال
نتایج زنده فوتبال
قیمت آنلاین
 
 
کد خبر: 144145
نظرات: 57744 بازدید
تاریخ مخابره : ۱۰/۱۱/۱۳۹۱ - ۱۹:۴۱
ازدواج تیام بصیر تهیه کننده بفرمایید شام و امید خلیلی در شبکه من وتو
سایت بالاترین خبری را در خصوص ازدواج امید خلیلی و تیام بصیر از عوامل شبکه من وتو منتشر کرد.
به این مطلب امتیاز دهید
97 54 بازدید
211 نظر
[-] اندازه متن [+]

جام فرهنگی: سایت بالاترین خبری را در خصوص ازدواج امید خلیلی و تیام بصیر از عوامل شبکه من وتو منتشر کرد.

 

 

چندی پیش اخباری در خصوص گرایش عوامل و مسئولان شبکه من وتو به خصوص رها اعتمادی،امید خلیل و تیام بصیر به همجنس گرایی در وبلاگ شخصی یکی از عوامل شبکه من وتو به نام رها اعتمادی منتشر گردید.

 

که همین امر موجی از اعتراضات بینندگان شبکه را به همراه داشت. مسئولان شبکه من وتو به دلیل این اتفاق مدتی رها اعتمادی را که به دلیل مشکلات خود با عوامل شبکه دست به این افشا گری زده بود را از کار معلق کردند اما این پایان کار نبوده و این امر نتوانست موج اعتراضات بینندگان شبکه را خاموش کند.

 

پس از این اتفاق، رها اعتمادی جلوی دوربین آمده و اعلام کرد عقاید شخصی هر کسی به خودش ارتباط دارد و این موضوعی نیست که بخواهد اینقدر هیاهو به پا کند.

پس از صحبت های رها اعتمادی شائبه همجنس گرایی عوامل شبکه من وتو به واقعیت تبدیل شد و همین امر موجب ریزش قابل توجه مخاطبان شبکه گردید.

 

این ماجرا تا حدودی کمرنگ شده بود تا اینکه چند روز پیش پیامی در صفحه فیس بوک شخصی امید خلیلی با این مضمون منتشر گردید:" درود بر شما دوستان عزیزم به راستی نمیدونم چگونه خوشحالیم رو بازگو کنم، بایدبه شما دوستان یه خبری رو بدم من و تیام تونستیم تولندن به صورت قانونی با هم ازدواج کنیم.

 

من هم نام خودم رو از امید به تینا تغییر دادم البته این پیشنهاد تیام بود، خیلی جای شما خالی بود یه پارتی کوتاه هم گرفتیم واقعا خیلی خوشحالم که من و تیام نخستین کسانی هستیم که میان همکارامون تو شبکه رابطه مون رو قانونی و رسمی کردیم. بدرود"

 

 

پیام مندرج شده در فیس بوک شخصی امید خلیلی تعجب مخاطبان را برانگیخت و این موضوع برای خیلی ها که از پشت پرده عوامل شبکه من وتو چیزی نمیدانستند قابل باور نبود تا اینکه  رها اعتمادی مجری برنامه آکادمی موسیقی گوگوش در فیس بوک خود این ازدواج را به امید و یا همان تینا و تیام تبریک گفت.

تبرک رها اعتمادی به این زوج همجنسگرا هر گونه ابهام را از این ماجرا برداشت و شائبه این ازدواج را به واقعیت تبدیل کرد.

 

 

شایان ذکر است امید خلیلی تجریشی در وبلاگ شخصی خود نیز این پیام را قرارداده است .

 

 

 همچنین این فرد همجنسگرا چندی پیش وبلاگی را در فضای بلاگفا راه اندازی کرده بود و در آن مطالبی را درخصوص همجنس گرایی منتشر می کرد که با توجه به قوانین جمهوری اسلامی این وبلاگ از لیست وبلاگ های مطابق با قوانین ایران به دلیل مطالب مبتذل در رابطه با همجنسگرایی حذف شد.

 

مخاطبان شبکه من وتو باید در نظر داشته باشند که وقت خود را برای چه شبکه ای و با چه هدفی می گذارند و آیا با شنیدن این اخبار باز هم حاضر به تماشای شبکه ای مبتذل و انگلیسی هستند؟

 

 

چاپارک
خبرهای داغ
نمایش نظرات

اصلا این همه دختر خوب تو منو تو هستش چرا نمیرن اونارو بگیرن؟

پاسخ

2

0

چند نفر از اونایی که این خبر رو ندیده قبول دارند به مسلمون بودنشون مطمنن؟

پاسخ

2

0

تعجب نکردم چون تمام آدمای من و تو از جنس آدم و خاک نیستن .از جنس لجن هستن یهودیای کثافت.
تیام کلن مثل ... وحشتناکه آخه امید چطور تحملشو داری هرچند خودتم ...تری

پاسخ

5

1

من یه سئوال دارم
چطور میشه که دو تا سبیل کلفت با هم زندگی میکنن؟؟؟؟
ایا از هم حالشون بهم نمیخوره؟

پاسخ

9

1

برنامه های من و تو یه مشت برنامه مزخرف و الکی هستند ....مخصوصا با اون مجری هایمسخرش که فکر کنم سواد هم نداشته باشند .......به هر حال حالم از خودتون و شبکه مسخرتون بهم میخوره برید گم شید همجنسباز های عوضی

پاسخ

6

3

فرید:
واقعا که حق باشماست

2

1

بابا ازاین شوخیا نکن قلب من ضعیفه.

پاسخ

6

1

حالا خدامیدونه امید ( تیناجون )چه جهازی درست کنه همه انگشت به دهن بمونن

پاسخ

3

8